Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Diskuse

Diskuze na těchto stránkách slouží k poskytování obecných informací o zdravotní problematice domácích mazlíčků. Veškeré rady a informace jsou pouze informativní a nemohou nahrazovat vyšetření zvířete lékařem a následné stanovení diagnozy. Diskuze rovněž nenahrazuje pohotovostní službu, nejsme schopni na dotazy reagovat okamžitě - akutní stavy vždy řešte návštěvou kliniky či minimálně dotazem na pohotovostním telefonu 736 175 107. Rovněž dotazy ke konkrétním pacientům či dotazy k ošetření je lepší řešit konzultací přímo s lékařem v ordinaci než diskuzí na tomto fóru. Děkujeme za pochopení. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Reakce na Příspěvek
Autor
Název příspěvku
Text
*

 

kocour
25. 6. 2013 [10:13:14] | MVDr. K. Kramerová
Dobrý den, s převýchovou koček bohužel nemáme zkušenosti. Asi bych se obracela na někoho, kdo se věnuje poruchám chování specificky u koček. Ten by Vám určitě poradil lépe. Druhá možnost je zkusit nějaké přírodní léky na bázi bylinek, které někdy také mohou pomoci. Pěkný den, MVDr. K. Kramerová
chování kocourka
25. 6. 2013 [10:13:14] | Háňa L.
Dobrý den, mám na Vás dotaz. Máme dvouletého kocourka, asi hyperaktivního, po kastraci (na roce) snad ještě více :-) Kocourek žije pouze doma, ven nechodí. Nejspíš se nudí a vše ničí. Nesmíme nikde nic nechat, o vše se ihned postará. Necháme skleničku na stole, shodí ji na zem, pokud dáme cokoliv na poličky, shodí na zem, skáče i po výškách, takže shodil např. i litinový hrnec z lednice. Prostě sune hlavou tak dlouho, dokud vše nespadne. Dalším problémem je "agrese" - kocourek moc mazlivý není, je to osobnost. Ale např. v noci, když už přijde s "vrňánkem", tak jako když lusknete prstem a v tu ránu změna osobnosti, zakousne se, zadrápkuje a seká, aniž bych se pohnula. A na druhou stranu je strašně bojácný - doma ve svém je pán, ale stačí aby přišel někdo cizí, aby někdo jenom zaťukal na dveře od bytu, aby někdo zazvonil, jakákoliv rána a kocourek se běží schovat pod gauč a je ve stresu. Dotaz zní - je možné např. nějakými "výchovnými postupy" ovlivnit kocourka? Moc děkuji za Vaši radu.