Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107 DO 22:00

Diskuse

Diskuze na těchto stránkách slouží k poskytování obecných informací o zdravotní problematice domácích mazlíčků. Veškeré rady a informace jsou pouze informativní a nemohou nahrazovat vyšetření zvířete lékařem a následné stanovení diagnozy. Diskuze rovněž nenahrazuje pohotovostní službu, nejsme schopni na dotazy reagovat okamžitě - akutní stavy vždy řešte návštěvou kliniky či minimálně dotazem na pohotovostním telefonu 736 175 107. Rovněž dotazy ke konkrétním pacientům či dotazy k ošetření je lepší řešit konzultací přímo s lékařem v ordinaci než diskuzí na tomto fóru. Děkujeme za pochopení. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Reakce na Příspěvek
Autor
Název příspěvku
Text
*

 

Zubni kamen u yorka
17. 6. 2015 [20:05:48] | Petra
Milá paní doktorko Milichovská,moc děkuju za Vaše vstřícné odpovědi na mé otázky,jsem ráda,že jsem narazila na člověka,jako jste Vy a jsem ráda,že mi pomůžete vylepšit život našeho mazlíka,protože ty zoubky,jsou našim strašákem.Můžu Vás poprosit o mejlíka na Vás,nebo číslo přímo na Vás,abych nemusela obsáhle vysvětlovat co a jak,že nejsme místní atd....můj email je petulik000@seznam.cz.Děkuji,brzo přijedem,tak bych se chtěla právě domluvit,objednat.Moc děkuji s pozdravem Petra.
Zubni kamen u yorka
31. 5. 2015 [20:43:17] | MVDr. Alena Milichovská
Hezky večer, myslím, že bychom to mohli zvládnout i takto - pokud byste byla schopná dojít na krev ve čtvrtek do deseti hodin dopoledne, mohli bychom zoubky udělat v pátek a Váš pejsek by měl do neděle čas se ze zákroku vzpamatovat. Nebo eventuelně i v sobotu dopoledne, pokud byste ve čtvrtek krev nestihala, ale to bysme se už domluvili po telefonu nebo osobně. S pozdravem, Alena Milichovská.
Zubni kamen u yorka
30. 5. 2015 [22:58:07] | Petra
Perfektni a rychla odpoved pani doktorko.Jsem z druheho konce republiky a jedzim do Lb vzdy od ct do nedele.Myslite ze i tak by se to dalo provest,delate zakroky i o vikendu?Pripadne,jsou nejaka rizika,zvladl by pak cestu domu v nedelinebo doporucujete to nechat tre a na prazdniny,kdy tam.budu v tom Vasem krasnem meste vice dni.A jeste jednou moc dekuju za bleskovou odpoved,to u nas se stat nemuze.Krasny zbytek vikendu Petra
Zubni kamen u yorka
30. 5. 2015 [20:55:49] | MVDr. Alena Milichovská
Dobrý den, děkujeme za projevenou důvěru. Celý proces by bylo možné udělat takto - jeden den ráno, ideálně hned na 8 hodinu, byste přišli s pejskem na klinické vyšetření(zkontrolujeme hlavně srdíčko) a odběr krve, výsledky z krví Vám sdělíme ve stejný den odpoledne. Pokud bude vše v pořádku, můžete se rovnou objednat na zoubky, určitě vymyslíme vhodný termín v následujících dnech. Na krev je potřeba, aby byl pejsek 8-12hod na lačno a doporučuji si jeden či dva dny předem zavolat a my si Vás zapíšeme do objednávek. Pokud by se Vám ranní odběr nehodil, je možné ho provést i odpoledne, výsledky jsou pak druhý den. Do ceny na JRT se vejdete, máte pravdu.S pozdravem, Alena Milichovská.
Zubni kamen u yorka
30. 5. 2015 [15:06:03] | Petra
Dobry den,mame dedouska yorka s docela velkym zubnim kamenem.Nejakou dobu budu pobyvat v Liberci a na Vas jsem slysela samou chvalu.Jak dopredu je nutne se objednat,pripadne,jak dlouho trvaji vysledky predoperacniho odberu krve.Dekuji.Do ceny jrt,by jsme se predpokladam take vlezli,nas dedousek ma 3 kg.Dekuji moc.
Zubní kámen
5. 8. 2014 [10:16:00] | MVDr. Ivo Gréger
Dobrý den, cena zákroku se pohybuje dle váhy pacienta - léky a narkotika se totiž dávkují dle hmotnosti a činí velkou část ceny. Zubní kámen se odstraňuje v celkové sedaci, která se po ukončení ošetření zubů ukončí podáním antidot k sedativům. Tento způsob je jeden z nejbezpečnějších typů sedace. Zákok se pohybuje u JRT kolem 1500 Kč. Pěkný den MVDr. Ivo Gréger
Odstranění zubního kamene
17. 6. 2015 [20:05:48] | Veronika
Dobrý den, chtěla bych se informovat na cenu odstranění zubního kamene ultrazvukem u JRT? Je nutné tento zákrok provést v plné narkóze, nebo by stačilo jen nějaké "oblbnutí"? Děkuji. Hezký večer.