Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Diskuse

Diskuze na těchto stránkách slouží k poskytování obecných informací o zdravotní problematice domácích mazlíčků. Veškeré rady a informace jsou pouze informativní a nemohou nahrazovat vyšetření zvířete lékařem a následné stanovení diagnozy. Diskuze rovněž nenahrazuje pohotovostní službu, nejsme schopni na dotazy reagovat okamžitě - akutní stavy vždy řešte návštěvou kliniky či minimálně dotazem na pohotovostním telefonu 736 175 107. Rovněž dotazy ke konkrétním pacientům či dotazy k ošetření je lepší řešit konzultací přímo s lékařem v ordinaci než diskuzí na tomto fóru. Děkujeme za pochopení. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Reakce na Příspěvek
Autor
Název příspěvku
Text
*

 

Ríša
4. 8. 2015 [9:13:18] | MVDr. Ivo Gréger
Dobrý den, doporučoval bych s Ríšou navštívit naši ordinaci a domluvíme se na dalších vyšetřeních. Vyšetření krve na boreliozu jsme schopni provést v ordinaci do cca 20 minut a poté bychom v případě pozitivního výsledku volili vhodnou léčbu. S pozdravem MVDr. Ivo Gréger
Lymská borelioza
4. 8. 2015 [9:13:18] | Tomášková
Dobrý den,chci se zatím jen zeptat.Chodíme k vám s pejskem Ríšou-čivava.Je to tak měsíc až 2,kdy měl 2 pořádně nacucaná klíšťata,bohužel jsme si všimli dost pozdě.Nyní je pejsek občas apatický, ráno nesní hned granule jako obvykle, ale třeba až odpoledne, což je u něj dost divné. Sem tam se pozvrací, zkrátka není to on. Pak zase lítá na zahradě a přijde mi v pořádku. Možná lehce víc čůrá a tuhle jsem ho trochu plácla po zadečku, když neposlouchal a zakvičel, tak mě napadlo, jestli to nemůže být boreliozou a četla jsem, že by mohl mít i poškozené ledviny. Jinak teplotu nejspíš nemá (dle čumáku) a oteklé nohy také ne. Myslíte, že bychom se měli zastavit a udělat případně nějaké krevní testy? Taky by mě zajímala případná cenová relace léčení. Nevím jestli to má spojitost, ale před nedávnem se mu udělala boule na noze, která je nyní v pořádku, rozbor u vás poukazoval na parazita. Děkuji za odpověď a info.