Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Diskuse

Diskuze na těchto stránkách slouží k poskytování obecných informací o zdravotní problematice domácích mazlíčků. Veškeré rady a informace jsou pouze informativní a nemohou nahrazovat vyšetření zvířete lékařem a následné stanovení diagnozy. Diskuze rovněž nenahrazuje pohotovostní službu, nejsme schopni na dotazy reagovat okamžitě - akutní stavy vždy řešte návštěvou kliniky či minimálně dotazem na pohotovostním telefonu 736 175 107. Rovněž dotazy ke konkrétním pacientům či dotazy k ošetření je lepší řešit konzultací přímo s lékařem v ordinaci než diskuzí na tomto fóru. Děkujeme za pochopení. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Reakce na Příspěvek
Autor
Název příspěvku
Text
*

 

RTG páteře 2.
13. 11. 2015 [20:11:39] | MVDr. Ivo Gréger

2. K přihrávání kšeftů pražákům - viz výše o MVDr. Šrenkovi a Klinice Jaggy. 3. Ano je bohužel možné, že se nějaké chlupy na podlaze objevily, byli jste u nás těsně před polední vizitou (11:15-11:30), kdy probíhá celkový úklid kliniky. Po 25 klientech za dopoledne se i přes průběžný úklid nějaké chlupy najdou. 4. Cena 700 Kč za 2 rtg snímky je cena naprosto běžná a odpovídá provozním nákladům na vysokofrekvenční digitální rtg přístroj (pro zajímavost porovnejte prosím, kolik zaplatíte za jeden rtg snímek u Vašeho dentisty). A na závěr k Vašim proklamacím zbývá snad jen dodat, že pokud jste s něčím nespokojeni je normální to vyslovit tam, kde cítíte křivdu s těmi co máte pocit, že Vás poškodili a ne formou anonymního vylití si srdce na webové diskuzi... S pozdravem MVDr. Ivo Gréger, majitel kliniky

RTG páteře 1.
13. 11. 2015 [20:00:59] | MVDr. Ivo Gréger

Dobrý den paní Pešová. Tak předně si shrňme situaci - byli jste k nám odeslání ke zhotovení rtg snímků páteře Vašeho psa. Provedli jsme přesně dle požadavků odesílajícího lékaře 2 projekce páteře. Proces zhotovení snímků, vyvolání a interpretace trval cca 13-15 minut (kratší dobu to již pouze z důvodu toho jak dlouho trvá vyvolání jednoho snímku trvat nemohlo). Váš pes dle anamnézy pravděpodobně utpěl herniaci meziobratlové ploténky s následnou kompresí míchy. Tento stav se dá diagnostikovat nejlépe pomocí MRI vyšetření, které je v ČR dostupné s plným servisem opravdu pouze ve Vámi zmiňované Praze - na klinice Jaggy u MVDr. Šrenka, evropské kapacity na neurologii a neurochirurgii, proto v domění, že chcete pro Vašeho psa to nejlepší jsme Vám toto řešení nabízeli. Další alternativou je pracoviště v Brně. Nicméně toto jste se již měli dozvědět od Vašeho lékaře. K vašim otázkám 1. RTG vyšetření bylo provedeno důsledně včetně interpretace, Váš pes trpí na neurologickou poruchu, nikoliv ortopedickým problémem, Tento stav se opravdu na rtg nativním snímku nijak neprojevuje, čili kolegyně nic patologického na snímcích vidět nemohla..

Rentgen páteře ochrnutého pejska.
13. 11. 2015 [20:11:39] | Honas
S naším 3letým pejskem, náhle ochrnutým na zadní nohy jsme skončili na RTG páteře na vaší klinice. 2 snímky byly hotové za necelé 2 minuty, paní dr. však nebyla schopna diagnostikovat prakticky vůbec nic. Pouze nás doporučila na další,celou serii vyšetření do Prahy!! A tak mne napadá několik otázek: 1. Proč si říkáte klinika, když nejste schopni provést ani solidní základní RTG vyšetření ? 2. Je pravdou, že "pražákům" přihráváte "tučné kšefty" jak se o vás všeobecně říká ? 3. Klinika se pozná podle spousty chlupů a nečistot na zemi v čekárně i v ordinaci ?! 4. OPRAVDU SI MYSLÍTE, ŽE ZA DVA RTG SNÍMKY PROVEDENÉ ZA CCA 2 MINUTY JE SOLIDNÍ POŽADOVAT 700,- KČ ??!! Obávám se že u nás, kde pravda a láska přece vítězí, úspěšně kvete nestydatost a neomalenost! Exekutoři, advokáti, komedianti atd. prostě jedou !