Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Diskuse

Diskuze na těchto stránkách slouží k poskytování obecných informací o zdravotní problematice domácích mazlíčků. Veškeré rady a informace jsou pouze informativní a nemohou nahrazovat vyšetření zvířete lékařem a následné stanovení diagnozy. Diskuze rovněž nenahrazuje pohotovostní službu, nejsme schopni na dotazy reagovat okamžitě - akutní stavy vždy řešte návštěvou kliniky či minimálně dotazem na pohotovostním telefonu 736 175 107. Rovněž dotazy ke konkrétním pacientům či dotazy k ošetření je lepší řešit konzultací přímo s lékařem v ordinaci než diskuzí na tomto fóru. Děkujeme za pochopení. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Reakce na Příspěvek
Autor
Název příspěvku
Text
*

 

Pepina
6. 4. 2018 [17:27:18] | MVDr. K. Kramerová
Dobrý den, to je na dlouhé povídání s někým, kdo se věnuje psím poruchám chování. Zkusila bych oslovit Dr. Žertovou a nebo hledala na internetu další lidi, kteří se problematickým chováním psů zabývají. Pěkný den, MVDr. K. Kramerová
Naschvály
6. 4. 2018 [17:27:18] | Marta
Dobrý den, mám vykastrovanou fenku krizence jacka russela Pepinku zachráněnou z dost bídných podmínek. Je to již zhruba dva roky co jí máme - veškeré hygienické návyky jsme ji učili my. Má k sobě kamaráda - deseti letou čivavu. Jelikož kvůli práci cestuji, ale nebývá to pravidelné, ani ne jednou za měsíc, dávám oba pejsky ke svým rodičům na hlídání. Pejsci prostředí znají, mají tam velkou zahradu je jim věnováno dostatek pozornosti. Pepina se večer cca 22:30 vyvenčí, vykoná potřebu, ale když se jde ven ráno zhruba kolem 7:00 na ranní venčení, v koupelne je každý den docela velký dareček v podobě exkrementu. Mně to doma nikdy neudělala, rodičům pravidelně. Čivavka to rozhodně být nemůže, protoze ty velikostní proporce jsou trochu jiné, takze ja jasné, že je to Pepina. Jsme z toho docela neštastní, protože je jasné, že zdravotní potíže mít nemůže, protože přes den je normálně veselá, žere normálně, ale v noci se z ní stane kakací ďábel, tudíž to přisuzujeme nějakému naschválu. Co s tím?