Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Novinky

Blahopřejeme vítězi soutěže

Blahopřejeme vítězi soutěže

Dne 6.12.2008 jsme vylosovali výherce soutěže. Potěšilo nás velké množství vesměs správných odpovědí. Na obrázku byl samec NOSÁLA ČERVENÉHO, který je pacientem naší ordinace. Šťastnou vítězkou je paní IVETA NYKRÝNOVÁ z Liberce. Ve čtvrtek 11.prosince jsme vítězce předali cenu, kterou jsou pochoutky pro jejího domácího mazlíčka, křížence Šimíka. Všem ostatním děkujeme za účast v soutěži. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Soutěžte s námi a přilepšete svému mazlíčkovi

Soutěžte s námi a přilepšete svému mazlíčkovi

Poznáte zvířátko, které je zobrazeno na obrázku a které nás v listopadu navštívilo v naší ordinaci? Jestliže ano, napište nám druh tohoto zvířátka na naši emailovou adresu info@veterina-liberec.cz a zúčastníte se tak soutěže o balíček s dárky pro vašeho domácího mazlíčka.

Soutěž bude ukončena 4. prosince 2008 a losování proběhne na Mikuláše.

Náš tým se rozrostl o dalšího lékaře

Náš tým se rozrostl o dalšího lékaře

Zájem lidí o domácí mazlíčky neustále roste. Tento trend pociťujeme v posledním roce také v naší klinice, kdy jsme v uplynulých několika měsících zaznamenali značný nárůst pracovního vytížení. Abychom udrželi vysoký standard našich služeb a našim klientům poskytovali neustále kvalitní servis, rozhodli jsme se rozšířit náš tým o další kvalitní pracovní sílu. Od začátku října se tak můžete v naší ordinaci setkat s novou posilou, MVDr. Lucií Miklóšovou.

Další torze žaludku - rodinný příběh

Další torze žaludku - rodinný příběh

Není to tak dlouho, co jsme vám na našich stránkách popisovali případ otočeného žaludku (torze žaludku) u feny leonbergera. Netušili jsme, že jeden z dalších pacientů se stejnou diagnozou bude zanedlouho její skoro dvouletý syn.

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

Také druhý ročník dne otevřených dveří se stal pro mnohé majitele domácích mazlíčků zpestřením sobotního odpoledne. Naši veterinární kliniku přivítalo v době od 14 do 17 hodin několik desítek zvídavých návštěvníků. Zajímali se o to, jak jsme u nás na zvířecí pacienty připraveni a jak je o ně postaráno v době, kdy nám je předají do péče a nemohou s nimi být osobně. Mnohé upoutal především náš nový rentgen a sonograf určený pro zvířátka, jiní si až u nás dokázali představit, jak vypadá operační sál a následná hospitalizace pro chlupaté pacienty. Vzhledem k zájmu vás, našich klientů, jsme se rozhodli z takovýchto akcí udělat pravidlo a v budoucnosti se můžete těšit na další akce podobného zaměření.

Soutěž pro návštěvníky webu

Soutěž pro návštěvníky webu

Na této fotografii vidíte mladého jedince plemene, na které se ptáme. Vaše tipy zasílejte na adresu info@veterina-liberec.cz. V emailu jako předmět uveďte „SOUTĚŽ“, do těla zprávy napište název Vámi tipovaného plemene, dále Vaše jméno, adresu, telefonické a e-mailové spojení. 

Soutěž končí 16.5.2008, vylosování vítěze, který získá krásnou publikaci s fotografiemi psů, proběhne v rámci DNE OTEVŘENÝCH DVEŘÍ na naší Veterinární klinice Hanychov dne 17.5.2008 od 14 do 17 hodin. Více informací o Dni otevřených dveří se již brzy dozvíte na našem webu.

Jarní svod psů loveckých plemen

Jarní svod psů loveckých plemen

Jak jsme informovali nedávno, byla naše klinika pověřena veterinárním dozorem během Jarního svodu psů loveckých plemen. Na této akci se sešlo téměř 40 psů různých loveckých plemen. I přes poměrně nevlídné počasí nakonec celý program proběhl ke spokojenosti všech zúčastněných. Zajímavé bylo sledovat, jak se postupně mění zastoupení plemen chovaných v našem městě. Zatímco dříve se na takovýchto svodech vyskytovala tradiční lovecká plemena jako němečtí krátkosrstí ohaři, čeští fousci, jezevčíci, kokršpanělé, teréři, letos jsme mohli vidět jak tato tradiční plemena tak i zástupce poměrně exotických plemen jako např. cane corso či právě představitele plemene, na které se ptáme v naší naší soutěži.

Naše klinika bude dohlížet na svod psů

V sobotu 19. dubna se v Liberci v areálu LVT koná Jarní svod psů loveckých plemen a naše klinika v průběhu této akce zajišťuje odborný veterinární dozor. Areál LVT však o víkendu nebude patřit pouze psům - součástí celovíkendového programu bude také výstava mysliveckých trofejí za rok 2007, návštěvníkům bude předvedena ukázka vábení jelenů i zajímavosti ze sokolnictví. Akce proběhne v sobotu i v neděli v dopoledních hodinách.