Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Novinky

Pomohli jsme i Ogy

Pomohli jsme i Ogy

Velmi zajímavý pacient se podrobil v minulých dnech léčbě v naší ordinaci. Navštívil nás majitel samice leguána zeleného (Iguana iguana). Samice jménem Ogy (0,95 kg, 86 cm) se chovala velmi statečně a vyšetření proto netrvalo příliš dlouho. Konečná diagnóza - zadržená vajíčka.

Feliway - tajemství spokojených koček

Feliway - tajemství spokojených koček

Pokud se kočka cítí bezpečně ve svém prostředí, otírá si hlavu o nábytek, rohy zdí, nebo okraje záclon a zanechává zde látky nazývané „obličejové feromony“. Tyto feromony jí poskytují pocit spokojenosti a pohodlí bez jakéhokoliv stresu. Pokud nastanou změny v prostředí, ve kterém kočka žije (např. návštěva veterináře, návrat z nemocnice, přestěhování se, změna nábytku, cizí lidé) a nebo pokud je kočka vystrašená, muže se vyvinout stav neklidu a strachu. Tento stav je provázen změnami chování, jako jsou: značkování močí, škrábání, ztráta apetitu, odmítaní her a aktivit. V těchto případech muže být FELIWAY difuzér bezpečně použit k návratu přirozené rovnováhy kočky. FELIWAY difuzér imituje kočičí obličejový feromon, který navozuje stav bezpečí a pohody. Uvedený přípravek je u nás k dostání na objednávku.

Kompletní informace ke stažení

WIFI v čekárně

V polovině dubna jsme v naší čekárně zavedli poutavou novinku - připojení k internetu přes wifi zdarma. Tímto krokem jsme udělali další krok ve zlepšování kvality služeb pro naše zákazníky, kteří si tak mohou zkrátit dobu čekání na ošetření svého zvířecího mazlíčka. Parametry nastavení sdělíme na požádání v ordinaci.

V letních měsících sleva na očkování proti viru leukémie koček

Pro chovatele koček jsme připravili jedinečnou možnost, jak ochránit své miláčky před nebezpečnou chorobou – VIREM LEUKEMIE KOČEK. Na naší klinice nabízíme provedení vyšetření krve a první a druhé očkování (za 3 týdny od prvního) u serologicky negativních koček za zaváděcí cenu 800,- Kč (normální cena vyšetření krve a dvou očkování je cca 1 500,- Kč). Rozdíl mezi cenami je dotován z prostředků naší Veterinární kliniky Hanychov. Tato časově omezená nabídka platí do září 2006. Jelikož se jedná o velmi nebezpečnou a poměrně rozšířenou chorobu, věnujeme jí také více prostoru v sekci Téma měsíce, kde naleznete základní fakta o této nemoci.

O den otevřených dveří byl velký zájem

Několik desítek návštěvníků věnovalo sobotní odpoledne 23. září návštěvě naší veterinární kliniky. Na tento den jsme totiž připravili den otevřených dveří. „Letošní akce byla premiérová a z jistého pohledu zkušební. Byli jsme zvědavi, jak se lidé zajímají o péči svých domácích mazlíčků a jak se zajímají o kvalitu vybavení ordinace,“ říká MVDr. Ivo Gréger. Ordinaci nakonec navštívilo více jak 60 majitelů především psů a koček. Našli se však také majitelé exotických zvířat, například hadů. Každý z návštěvníků si mohl prohlédnout zázemí ordinace, byly zodpovězeny veškeré otázky týkající se kliniky a jejího fungování a každý si odnesl domů malý dárek. „Zájem o den otevřených dveří a naší kliniku nás velmi potěšil a je pro nás povzbuzením do další činnosti a rozvoje služeb. Již nyní připravujeme v naší klinice další podobnou akci, která proběhne na jaře příštího roku,“ zhodnotil den otevřených dveří Ivo Gréger.

Únor – měsíc péče o zuby

Dobrý zdravotní stav chrupu je jedním ze základních předpokladů celkového zdraví a spokojenosti Vašeho domácího mazlíčka. Proto přicházíme s nabídkou aktivní péče o chrup, která bude v naší klinice probíhat celý měsíc únor.

 

Nabízíme Vám
prohlídku chrupu vašeho miláčka 
včetně doporučení vhodných opatření v péči o zuby ZDARMA
 

a navíc 

10% sleva na úkony při odstranění zubního kamene ultrazvukem. 

Více informací v ordinaci během ordinačních hodin.

Ordinační hodiny během vánočních svátků

Vážení zákazníci, rádi bychom vás informovali o změně ordinačních hodin spojené s vánočními svátky a příchodem nového roku.

Přijměte zároveň naše přání příjemných vánočních svátků a úspěšného nového roku vám i všem vašim domácím mazlíčkům.

D.A.P. - feromonový produkt pro psy

D.A.P. - feromonový produkt pro psy

U savců všechny kojící samice vylučují látky, které se nazývají „uklidňující feromony“. Jejich funkcí je uklidnit mláďata. Psí „uklidňující feromony“ jsou vylučovány tukovými žlázkami intramamárního žlábku kojících fen. Tyto feromony uklidňují štěnata, zvláště v neznámem prostředí a při setkávání s novými podněty. Výzkum potvrdil, že tato uklidňující vlastnost feromonu přetrvává až do dospělosti a působí tedy i na dospělá zvířata. D.A.P. (Dog Appeasding Pheromone) je výsledkem veterinárního výzkumu a má všechny vlastnosti přirozeného uklidňujícího feromonu psu.
Uvedený přípravek je u nás k dostání na objednávku.