Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Novinky

Nový lékař v našem týmu

Nový lékař v našem týmu

Od 1.9.2013 rozšířila náš kolektiv MVDr. Lucie Fiedlerová. Paní doktorka absolvovala Veterinární a farmaceutickou univerzitu v Brně v roce 2012 a od té doby působila v ordinaci pro malá zvířata. S novou kolegyní se můžete potkávat jak ve Veterinární ordinaci v Pavlovicích tak na Veterinární klinice v Hanychově. Věříme, že oceníte jak odborné znalosti, tak profesionální přístup nové kolegyně a tak budete ještě spokojenější s námi poskytovanými službami.

PRONÁJEM PSÍHO SALONU

PRONÁJEM PSÍHO SALONU

V nově vybudované klinice Hanychov nabízíme pronájem prostor psího salonu. Vzhledem k široké klientele kliniky se jedá o ideální umístění doplňkové služby pro naše pacienty. Salon je přístupný z čekárny kliniky. Další podmínky sdělíme telefonicky či při osobním jednání.

Novinka v péči o zuby vašich mazlíčků

Novinka v péči o zuby vašich mazlíčků

Tým světových odborníků na péči u zuby malých zvířat provedl v letošním roce testování přípravků dentální péče. Podle výsledků těchto testů nejlepší preventivní účinek byl dosažen se speciálně konstruovanými kartáčky, které mají tzv. dvě hlavy .

 

Náš tým se rozrůstá

Náš tým se rozrůstá

Od  1. Iistopadu 2012 se náš tým lékařů rozrostl o novou kolegyni, MVDr. Michaelu Kružíkovou. Michaela absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Veterinární univerzity v Brně v roce 2002. Od té doby působila v praxi malých zvířat na klinice v Brně a poté v Šumperku. Její specializací jsou nemoci koček. Tím se opět rozšiřuje paleta služeb, kterou Vám, našim zákazníkům, nabízíme. Od 1.12. 2012  kolegyně MVDr. M. Kružíková nahradí služby MVDr. A. Fajstavrové. Věříme, že oceníte práci a bohaté zkušenosti naší nové kolegyně a spolu s Vámi poskytneme tu nejlepší péči pro Vaše mazlíčky.
 

Operace psohlavce orinockého

Operace psohlavce orinockého

Dalším naším zajímavým pacientem byl had psohlavec hnědý (orinocký). Chovatel nás kontaktoval s tím, že had odmítá stravu a je apatický. Při klinickém vyšetření jsme zjistili hnisavý útvar na horním patře v dutině ústní a tzv. pseudobuphthalmosu. 

Fenka s močovými kameny

Fenka s močovými kameny

Před několika týdny navštívila naši kliniku chovatelka s mladou fenkou středního vzrůstu, u které popisovala vážné problémy při močení. Fenku Nelu několik dní trápila vysoká teplota, bolestivost břicha, časté nutkání na močení při neschopnosti se vyčůrat a její moč byla výrazně zabarvená krví.

 

 

Cestovní pas i pro mazlíčky

Cestovní pas i pro mazlíčky

Červen je prvním letním měsícem roku, což už samo o sobě navozuje cestovní horečku a výlety do zahraničí. Abyste si s sebou mohli brát i své domácí mazlíčky, věnovali jsme aktuální měsíční téma cestovním pasům. Více informací naleznete zde.

Výherci soutěže

Výherci soutěže

Jarní soutěžení definitivně skončilo, výherce soutěže naleznete v sekci SOUTĚŽ. Zde zároveň najdete informace o dalším postupu vedoucím až k vyzvednutí cen v naší klinice. Děkujeme všem soutěžícícm a již se těšíme na další spolupráci s Vámi. Team VKH