Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107

Novinky

Novinka v péči o zuby vašich mazlíčků

Novinka v péči o zuby vašich mazlíčků

Tým světových odborníků na péči u zuby malých zvířat provedl v letošním roce testování přípravků dentální péče. Podle výsledků těchto testů nejlepší preventivní účinek byl dosažen se speciálně konstruovanými kartáčky, které mají tzv. dvě hlavy .

 

Náš tým se rozrůstá

Náš tým se rozrůstá

Od  1. Iistopadu 2012 se náš tým lékařů rozrostl o novou kolegyni, MVDr. Michaelu Kružíkovou. Michaela absolvovala Fakultu všeobecného lékařství Veterinární univerzity v Brně v roce 2002. Od té doby působila v praxi malých zvířat na klinice v Brně a poté v Šumperku. Její specializací jsou nemoci koček. Tím se opět rozšiřuje paleta služeb, kterou Vám, našim zákazníkům, nabízíme. Od 1.12. 2012  kolegyně MVDr. M. Kružíková nahradí služby MVDr. A. Fajstavrové. Věříme, že oceníte práci a bohaté zkušenosti naší nové kolegyně a spolu s Vámi poskytneme tu nejlepší péči pro Vaše mazlíčky.
 

Operace psohlavce orinockého

Operace psohlavce orinockého

Dalším naším zajímavým pacientem byl had psohlavec hnědý (orinocký). Chovatel nás kontaktoval s tím, že had odmítá stravu a je apatický. Při klinickém vyšetření jsme zjistili hnisavý útvar na horním patře v dutině ústní a tzv. pseudobuphthalmosu. 

Fenka s močovými kameny

Fenka s močovými kameny

Před několika týdny navštívila naši kliniku chovatelka s mladou fenkou středního vzrůstu, u které popisovala vážné problémy při močení. Fenku Nelu několik dní trápila vysoká teplota, bolestivost břicha, časté nutkání na močení při neschopnosti se vyčůrat a její moč byla výrazně zabarvená krví.

 

 

Cestovní pas i pro mazlíčky

Cestovní pas i pro mazlíčky

Červen je prvním letním měsícem roku, což už samo o sobě navozuje cestovní horečku a výlety do zahraničí. Abyste si s sebou mohli brát i své domácí mazlíčky, věnovali jsme aktuální měsíční téma cestovním pasům. Více informací naleznete zde.

Výherci soutěže

Výherci soutěže

Jarní soutěžení definitivně skončilo, výherce soutěže naleznete v sekci SOUTĚŽ. Zde zároveň najdete informace o dalším postupu vedoucím až k vyzvednutí cen v naší klinice. Děkujeme všem soutěžícícm a již se těšíme na další spolupráci s Vámi. Team VKH

Operace činčily

Operace  činčily

Činčily nepatří k běžně chovaným domácím zvířatům a ani v naší ordinaci, kde ošetřujeme hodně králíků, potkanů, morčat a dalších drobných savců, není každodenním pacientem. Proto jsme se s vámi chtěli podělit o radostný zážitek z narození malé činčily.

Soutěž: posílejte odpovědi a vyhrajte

Dnes byly zveřejněny poslední otázky k vyplnění tajenky v naší sekci Soutež. Již v průběhu soutěžení nám bylo zasláno mnoho pokusů o správné řešení, neboť právě rychlost rozhodne o tom, kdo bude odměněn hodnotnými cenami od společnosti Hills. Ale důležitější než rychlost je samozřejmě správnost. A k ní máte nyní veškeré potřebné otázky. Tak neváhejte a pošlete nám správné vyluštění tajenky do pátku 4.5. V pondělí 7.5. zveřejníme všechny vítěze soutěže.