Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107 DO 22:00

Diskuse

Diskuze na těchto stránkách slouží k poskytování obecných informací o zdravotní problematice domácích mazlíčků. Veškeré rady a informace jsou pouze informativní a nemohou nahrazovat vyšetření zvířete lékařem a následné stanovení diagnozy. Diskuze rovněž nenahrazuje pohotovostní službu, nejsme schopni na dotazy reagovat okamžitě - akutní stavy vždy řešte návštěvou kliniky či minimálně dotazem na pohotovostním telefonu 736 175 107. Rovněž dotazy ke konkrétním pacientům či dotazy k ošetření je lepší řešit konzultací přímo s lékařem v ordinaci než diskuzí na tomto fóru. Děkujeme za pochopení. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Reakce na Příspěvek
Autor
Název příspěvku
Text
*

 

zakopávající fena
30. 1. 2015 [23:12:37] | MVDr. Alena Milichovská
Dobrý den, těžko určit problém Vaší fenky bez vyšetření. Obecně by se mělo pátrat po problémech ortopedických, které se diagnostikují jednak fyzickým vyšetřením se zaměřením na funkčnost a bolestivost končetiny a pak také samozřejmě RTG. Další příčinou, kterou je potřeba ve Vašem případě zohlednit, je i neurologická dysfunkce. Proto by bylo vhodné u Vaší fenky provést důkladné neurologické vyšetření. Kloubní výživa je prospěšná především jako doplněk terapie při zjištěné kloubní artróze, kde při dlouhodobém užívání zmírní projevy onemocnění, pokud je ale problém Vaší fenky jinde(nebyla-li zdiagnostikovaná artróza), nelze očekávat zlepšení. S pozdravem, Alena Milichovská.
zakopávající fena
30. 1. 2015 [23:12:37] | Olga
Dobrý den, máme téměř pětiletou kříženku jezevčíka, která už nějakou dobu zakopává o levou přední nohu (špatně ji narovnává), ale v poslední době zakopne třeba pětkrát během krátké procházky. Během léta dost zhubla, ale pak se jí chodilo o něco lépe. Veterinářka jí nohu důkladně prohmatávala, ale nic zvláštního neobjevila a v krevních testech se taky nic neukázalo. Do granulí jí přidáváme kloubní výživu (Roboran), ale nepomáhá to. Čím myslíte, že by to mohlo být způsobeno? Děkuji za odpověď