Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107 DO 22:00

Novinky

Tvořte s námi galerii zážitků

Přicházejí dlouho očekávané prázdniny a doba dovolených. Toto období s sebou přináší mnoho nevšedních a veselých zážitků. Nenechávejte si je pro sebe a podělte se o ně s ostatními – společně tak vytvoříme první jedinečnou galerii zážitků ve veterinární klinice...

Přicházejí dlouho očekávané prázdniny a doba dovolených. Toto období s sebou přináší mnoho nevšedních a veselých zážitků. Nenechávejte si je pro sebe a podělte se o ně s ostatními – společně tak vytvoříme první jedinečnou galerii zážitků ve veterinární klinice.

Děti, malujte prázdninové obrázky s vašimi domácími mazlíčky a pošlete nebo přineste je k nám do ordinace. Nejste už dítě a nechce se vám kreslit? Přispějte do naší galerie „příběhem ze života“, který prožijete během prázdnin a dovolených. Příběh by měl být poučný nebo s komickým podtextem a především - důležitou roli v něm musí mít váš domácí mazlíček. Všechny kresby, výkresy i příběhy budou v následujících měsících vystaveny v naší čekárně.


Z doručených kreseb a výkresů a ze zaslaných příběhů pak vybereme ty nejpovedenější a jejich autory odměníme zajímavými cenami. Děti, nezapomeňte uvést na druhou stranu obrázku své jméno, příjmení, adresu a kontaktní telefon nebo email na rodiče. Psané příběhy nám posílejte v elektronické formě (ve Wordu či jiném textovém editoru) na emailovou adresu info@veterina-liberec.cz. Každý může dodat neomezený počet kreseb, výkresů nebo příběhů.

Akce „Tvořte s námi galerii zážitků“ má uzávěrku 31.8.2009.

Na vaše příspěvky se těší personál Veterinární kliniky Hanychov