Ordinační hodiny
Pondělí-pátek
8.00 - 10.00   15.00 - 19.00
POHOTOVOST TEL. 736 175 107
Kontakt
Telefon: 483 034 488
E-mail: pavlovice@veterina-liberec.cz

Adresa:
Generála Svobody 84/26
460 14 Liberec 13

Vítejte na stránkách veterinární ordinace Pavlovice

Vážení klienti,

s ohledem na riziko coronavirové infekce jsme nuceni přijmout některá ochranná opatření a současně Vás prosíme o ohleduplnost i pochopení.

ZÁKLADNÍ INFORMACE:

  • ORDINACE JE OTEVŘENA
  • TEAM ORDINACE JE ROZDĚLEN NA DVĚ NEZÁVISLÉ SKUPINY
  • ANTIPARAZITÁRNÍ PŘÍPRAVKY A VYBRANÉ LÉKY PRO NAŠE PACIENTY VÁM UMÍME ZASLAT

ORDINACE JE OTEVŘENA - podmínky a omezení najdete v článku NOVINKY - Opatření související s COVID-19.

 Z důvodu zabezpečení chodu kliniky jsme tým ordinace rozdělili na dvě nezávislé skupiny, tak aby v případě karantény jedné skupiny byla zajištěna péče o Vaše mazlíčky druhou skupinou. Toto s sebou nese změny ve službách lékařů. 

Abychom zajistili péči o Vaše domácí mazlíčky, připravili jsme některé kroky, které by měly v současné nelehké situaci péči ulehčit. Sledujte prosím články v sekci NOVINKY na našem webu.

!!!!!  NOVINKA  !!!!!

OD 23.3.2020 VÁM ZAŠLEME KURÝREM VYBRANÁ ANTIPARAZITIKA, LÉKY A PRODUKTY PÉČE O DOMÁCÍ MAZLÍČKY. Postup najdete v sekci NOVINKY - článek ZASÍLÁNÍ ZBOŽÍ.

 

 

 

    
 

        

Veterinární ordinace Pavlovice poskytuje léčebnou veterinární činnost, diagnostickou činnost a veterinární poradenství. V několika oborech úzce spolupracujeme s odborníky z daných specializovaných oblastí.

Ordinace byla otevřena 1.4.2011 jako druhé pracoviště Veterinární kliniky Hanychov. Pavlovická ordinace je vybavena standardním přístrojovým zázemím pro moderní veterinární pracoviště. Nicméně některé úkony vyžadují specializované vybavení, které je umístěno ve Veterinární klinice Hanychov, proto pro provedení některých zákroků a úkonů mohou být pacienti z Pavlovic odesláni na tuto naši kliniku. Obě pracoviště mají propojenou databázi pacientů,  na obou pracovištích takto máme k dispozici veškeré údaje, rentgenové snímky a laboratorní výsledky  pacientů z obou našich pracovišť. Součástí Veterinární ordinace Pavlovice je i prostorná čekárna s odděleným prostorem pro psy a kočky, s dětským koutkem, s prodejnou krmiv a chovatelských potřeb a salonem na úpravu srsti Vašich mazlíčků.

Velmi využívaná je v akutních případech také telefonní NONSTOP POHOTOVOST (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Na telefonním čísle 736 175 107 Vám poradíme, případně se domluvíme na akutním ošetření pacienta. Z hlediska kvalitního zázemí upřednostňujeme ošetření pohotovostních pacientů na naší klinice před ošetřením u chovatele (vzhledem k přístrojovému vybavení preferujeme ošetření ve Veterinární klinice Hanychov).