Pondělí:

08:00 – 11:00 15:00 – 19:00

Úterý:

15:00 – 19:00

Středa:

08:00 – 11:00

Čtvrtek:

15:00 – 19:00

Pátek:

08:00 – 11:00

Důležité informace

Provoz ordinace Pavlovice bude ukončen k 31.10.2023.

Péče o pacienty ordinace Pavlovice (včetně zdravotní dokumentace) přechází zpět na Veterinární kliniku Hanychov, kde se již na Vaše domácí mazlíčky těšíme.

Pro všechny

Poradenství

Služby

Prodej krmiv

O naší ordinaci v Pavlovicích

Veterinární ordinace Pavlovice poskytuje léčebnou veterinární činnost, diagnostickou činnost a veterinární poradenství. V několika oborech úzce spolupracujeme s odborníky z daných specializovaných oblastí.

Ordinace byla otevřena 1.4.2011 jako druhé pracoviště Veterinární kliniky Hanychov. Pavlovická ordinace je vybavena standardním přístrojovým zázemím pro moderní veterinární pracoviště. Nicméně některé úkony vyžadují specializované vybavení, které je umístěno ve Veterinární klinice Hanychov, proto pro provedení některých zákroků a úkonů mohou být pacienti z Pavlovic odesláni na tuto naši kliniku. Obě pracoviště mají propojenou databázi pacientů,  na obou pracovištích takto máme k dispozici veškeré údaje, rentgenové snímky a laboratorní výsledky  pacientů z obou našich pracovišť. Součástí Veterinární ordinace Pavlovice je i prostorná čekárna s odděleným prostorem pro psy a kočky, s dětským koutkem, s prodejnou krmiv a chovatelských potřeb a salonem na úpravu srsti Vašich mazlíčků.

Velmi využívaná je v akutních případech také telefonní  POHOTOVOST do 22 hodin. Na telefonním čísle 736 175 107 Vám poradíme, případně se domluvíme na akutním ošetření pacienta. Z hlediska kvalitního zázemí upřednostňujeme ošetření pohotovostních pacientů na naší klinice před ošetřením u chovatele (vzhledem k přístrojovému vybavení preferujeme ošetření ve Veterinární klinice Hanychov).

U nás zaplatite i platební kartou.