LÁSKA JE SLEPÁ

Výsledky ukazují, že například majitelé psů nebo koček ve Velké Británii považují zvířata s nadváhou za stejně šťastná jako zvířata štíhlá. 50% dotazovaných majitelů, kterým byly ukázány fotografie psa s nadváhou a psa štíhlého a 42% majitelů, kterým se ukázaly  fotografie kočky s nadváhou a kočky štíhlé, tvrdilo, že všechna zvířata vypadají stejně šťastná. Dokonce téměř jeden z deseti (8%) dotazovaných majitelů koček odpověděl , že je raději, když je jeho kočka baculatá.
Zdá se, že někteří majitelé neberou pomoc svému zvířeti zhubnout vážně, ačkoliv 87%  z nich tvrdí, že pokud by jim  jejich veterinář řekl, že má jejich pes nebo kočka nadváhu, začali by jednat.
Tiskový mluvčí společnosti  Hill´s to komentoval:
„Vypadá to, že majitelé psů a koček projevují svou lásku ke svému zvířeti prostřednictvím jídla a překrmováním či odměňováním. I když ve skutečnosti by se zvířatům dařilo mnohem lépe, kdyby měla ideální váhu. Navzdory tomu, že se s obezitou pojí vysoká zdravotní rizika, někdy si to lidé neuvědomují. Ne nadarmo se říká, že láska je slepá“. 
Prescription Diet™ Metabolic je průlomové krmivo, které pomáhá kočkám a psům zhubnout a zároveň udržet optimální tělesnou hmotnost. Je to první krmivo na snížení tělesné hmotnosti, jehož fungování bylo ověřeno v reálných podmínkách. 88% zvířat v domácích podmínkách zhublo během 2 měsíců.

Metabolic je dostupný ve formě granulátu i konzerv a na rozdíl od tradičních krmiv se zvýšeným obsahem vlákniny a sníženým obsahem kalorií obsahuje Metabolic inovativní, vědecky vybraný komplex přírodních ingrediencí, který pracuje s jedinečným energetickým výdejem každého jedince  a aktivuje tak přirozenou tělesnou schopnost organismu spalovat nadměrný tělesný tuk, zatímco se udržuje svalová hmota.
Kromě toho, Metabolic je ideální krmivo, které vyhovuje způsobu jakým majitelé krmí své zvíře. Je klinicky prokázáno, že Metabolic pomáhá v prevenci proti opětovnému nárůstu váhy po programu redukce hmotnosti.
Více informací na http://www.hillspet.cz/cs-cz/weight-management/index.html

U nás zaplatíte i platební kartou.