To nejlepší pro Vašeho psa

Vhodné produkty pro:
      – Vaše štěně
      – Vašeho dospělého psa
      – Vašeho staršího psa

Vhodné produkty pro Vaše štěně
To, že svému štěněti umožníte ten nejlepší start do života, je velmi důležité. Krmivo Hill‘s Science Plan Nature’s Best™ Puppy má vyvážený obsah vysoce kvalitních přírodních složek v kombinaci s doplňkem vitaminů a minerálů, přírodními konzervanty a jedinečnou antioxidační formulí, které jsou zárukou celoživotního zdraví.

Nature‘s Best™ Mini / Medium Puppy
pro štěňata do 1 roku a pro březí a kojící feny podporuje imunitní systém a přirozený obranný systém udržuje zdravou kůži a lesklou srst vyvážená strava a vynikající chuť.

Nature‘s Best™ Large / Giant Puppy
pro štěňata psů velkých plemen (v dospělosti vážících více než 25 kg) do 1 roku věku obohaceno o L-karnitin, který pomáhá při budování pevných svalů a kostí, nezbytných pro vývoj zdravých a aktivních štěňat kontrolovaný obsah vápníku pro zdravý vývoj kostí a kloubů obsahuje vitamin E a rozmarýnový extrakt pro zachování čerstvosti a vynikající chuti.

Vhodné produkty pro Vašeho dospělého psa
Krmivo Hill‘s Science Plan Nature’s Best™ Canine Adult má ideálně vyvážený obsah vysoce kvalitních přírodních složek v kombinaci s doplňkem vitaminů a minerálů, přírodními konzervanty a jedinečnou antioxidační formulí, které pomáhají udržet Vašeho dospělého psa ve zdraví a pohodě.

Nature‘s Best™ Mini / Medium Adult
splňuje veškeré energetické a nutriční nároky dospělých psů ve věku od 1 do 6 let pomáhá udržet odolný imunitní systém udržuje zdravou kůži a lesklou srst vyvážená strava a vynikající chuť pro dospělé psy.

Nature‘s Best™ Large / Giant Adult
splňuje veškeré nutriční nároky dospělých psů o hmotnosti vyšší než 25 kg ve věku mezi 1 a 6 lety doplněk L-karnitinu pomáhá udržovat ideální tělesnou hmotnost pomáhá udržovat zdravé klouby a jejich pohyblivost. 

Vhodný produkt pro Vašeho staršího psa
Zvířata stejně jako lidé nyní žijí déle. Krmivo Nature’s Best™ Mature Adult 7+ je kompletní a přírodní strava, která vyhovuje specifickým nutričním potřebám starších psů.

Nature‘s Best™ Mini / Medium Mature Adult 7+
pro psy starší 7 let vyvážený obsah živin pro udržení starších psů v dobrém zdravotním stavu jedinečná antioxidační formule pomáhá psy chránit před příznaky před časného stárnutí a projevy onemocnění.

Více informací najdete na internetové adrese http://www.avet.cz

U nás zaplatíte i platební kartou.