To nejlepší z přírody pro Vaše miláčky

Návrat k přírodě se týká nejen zdravého životního stylu, ale i zájmu o to, zda potrava, kterou přijímáme, není nevhodně zpracována nebo plná umělých aditiv. Stejně důležité jako pro nás je to i pro naše miláčky. Hill’s Science Plan Nature’s Best™ poskytuje kombinaci perfektně vyvážených a vysoce kvalitních surovin v podobě granulovaného krmiva. Nature’s Best™ poskytuje Vašemu zvířeti vše, co potřebuje, aby zůstalo zdravé a šťastné. Přirozeně.

Vzali jsme to nejlepší, co příroda nabízí, a vytvořili jsme Nature‘s Best™
 

Jako majitel zvířete dobře víte, že kvalitní výživa hraje důležitou roli v udržení dobrého zdravotního stavu Vašeho miláčka. Nature’s Best™ má ten správný obsah esenciálních živin a neobsahuje nadbytečné balastní látky a doplňky. Vyváženost těchto vysoce kvalitních složek je klíčem k poskytování té nejlepší možné výživy pro Vašeho psa nebo kočku.
 

To, co dělá krmivo Nature’s Best™ speciálním, není jen obsah složek, které jsou jeho součástí. Důležité jsou také ty složky, které v něm obsaženy nejsou. neobsahuje nadbytečné balastní látky neobsahuje pšenici, sóju nebo mléčné produkty, které někdy mohou být příčinou alergie bez obsahu umělých barviv, konzervantů nebo příchutí. Místo nich používáme vitamin E a rozmarýnový Extrakt. 

Více informací zde.

U nás zaplatíte i platební kartou.