Ordinační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00   13.00 - 20.00
Sobota   9.00 - 12.00
Neděle 18.00 - 19.00
Operační hodiny
Pondělí-pátek   8.00 - 12.00
POHOTOVOST NA TEL. 736 175 107 DO 22:00

Krmiva

LÁSKA JE SLEPÁ

LÁSKA JE SLEPÁ

Čtvrtina evropských psů a koček trpí nadváhou, přesto je  67% majitelů přesvědčeno o tom, že je jejich zvíře “tak akorát”
Na základě nového průzkumu provedeného YouGov pro Hill’s Pet Nutrition, bylo zjištěno, že čtvrtina evropských psů a koček trpí nadváhou. Naši mazlíčci mají opravdu rádi, když jim dáváme jídlo od stolu. Necelá pětina (18%) majitelů psů dává svému psovi zbytky od stolu každý den a 41% majitelů psů a koček jim dává každý den pamlsky.
 

Nová generace Hill´s science plan

V současné době na trh přichází tzv. Nová Generace Hill´s Science Plan. Jaké jsou nejdůležitější změny?

To nejlepší z přírody pro Vaše miláčky

To nejlepší z přírody pro Vaše miláčky

Návrat k přírodě se týká nejen zdravého životního stylu, ale i zájmu o to, zda potrava, kterou přijímáme, není nevhodně zpracována nebo plná umělých aditiv. Stejně důležité jako pro nás je to i pro naše miláčky. Hill’s Science Plan Nature’s Best™ poskytuje kombinaci perfektně vyvážených a vysoce kvalitních surovin v podobě granulovaného krmiva. Nature’s Best™ poskytuje Vašemu zvířeti vše, co potřebuje, aby zůstalo zdravé a šťastné. Přirozeně.

To nejlepší pro Vašeho psa

To nejlepší pro Vašeho psa

Vhodné produkty pro:
      - Vaše štěně
      - Vašeho dospělého psa
      - Vašeho staršího psa

Krmivo pro redukci a udržení hmotnosti u dospělých psů velkých plemen

Krmivo pro redukci a udržení hmotnosti u dospělých psů velkých plemen

Science Plan Canine Light Adult Large Breed with Chicken - kompletní krmivo se sníženým obsahem kalorií – pro psy velkých plemen se sklonem k nadváze

Krmiva Calibra

Krmiva Calibra

Kompletní krmivo pro psy všech plemen a každého věku.

Výživa koček s diabetem a obezitou

Výživa koček s diabetem a obezitou

Popis onemocnění diabetem
Diabetes mellitus (DM; cukrovka) je nejčastěji diagnostikován u koček ve věku nad 6 let, může se však vyskytovat nezávisle na věku kočky. Častěji postiženi jsou kastrovaní kocouři. Existují plemenné predispozice, na Novém Zélandě, v Austrálii a ve Velké Británii postihuje diabetes velmi často kočky Barmského plemene, další plemenné predispozice však známy nejsou.

Artróza u psa a zdravý způsob terapie

  • Následky, prevence a terapie osteoartritis
  • Princip účinku kloubní diety Prescription Diet Canine j/d*

Artróza ( Osteoartritis, osteoartróza, OA ) je velmi častým , bolestivým a omezujícím stavem u zvířat i u jejich majitelů. Klinické změny, průběh onemocnění, stejně tak jako terapie je lidí a psů vysoce srovnatelná. Podle odhadů jen v USA je tímto onemocněním postiženo v průběhu života přes 20 milionů psů a 13 milionů koček, což odpovídá jednomu zvířeti ze čtyř nebo pěti. Téměř každý člověk zná někoho, kdo je postižen následky osteoartritis kyčlí. Ne jinak je tomu u psů.