O klinice

Představení ordinace

Veterinární ordinace Pavlovice poskytuje léčebnou veterinární činnost, diagnostickou činnost a veterinární poradenství. V několika oborech úzce spolupracujeme s odborníky z daných specializovaných oblastí.

Ordinace byla otevřena 1.4.2011 jako druhé pracoviště Veterinární kliniky Hanychov. Pavlovická ordinace je vybavena standardním přístrojovým zázemím pro moderní veterinární pracoviště. Nicméně některé úkony vyžadují specializované vybavení, které je umístěno ve Veterinární klinice Hanychov, proto pro provedení některých zákroků a úkonů mohou být pacienti z Pavlovic odesláni na tuto naši kliniku. Obě pracoviště mají propojenou databázi pacientů, na obou pracovištích takto máme k dispozici veškeré údaje a laboratorní výsledky pacientů z obou našich pracovišť. Součástí Veterinární ordinace Pavlovice je i prostorná čekárna s odděleným prostorem pro psy a kočky, s dětským koutkem a s prodejnou krmiv a chovatelských potřeb.

Velmi využívaná je v akutních případech také telefonní NONSTOP POHOTOVOST (24 hodin denně, 7 dní v týdnu). Na telefonním čísle 736 175 107 Vám poradíme, případně se domluvíme na návštěvě doma či v ordinaci. Z hlediska kvalitního zázemí však upřednostňujeme ošetření pohotovostních pacientů na naší klinice (vzhledem k přístrojovému vybavení preferujeme ošetření ve Veterinární klinice Hanychov).

U nás zaplatite i platební kartou.