Ordinační hodiny
Pondělí 8:00 - 11:00 15:00 - 19:00
Úterý 15:00 - 19:00
Středa 8:00 - 11:00
Čtvrtek 15:00 - 19:00
Pátek 8:00 - 11:00
POHOTOVOST TEL. 736 175 107 DO 22:00
Kontakt
Telefon: 483 034 488
E-mail: pavlovice@veterina-liberec.cz

Adresa:
Generála Svobody 84/26
460 14 Liberec 13

Novinky

Oldřich na Bedřichově

Oldřich na Bedřichově

Při první sněhové nadílce jsme našli před ordinací sněhovou kouli a uvnitř jsme nalezli malého ježka – vzpomínáte? Psali jsme o něm v listopadu a jelikož měl venku malou šanci na přežití, vzali jsme ho do ordinace s cílem přes zimu se o něho postarat. Díky vašim námětům jsme pro něho vybrali jméno Oldřich.

O tom, že se u nás měl opravdu velmi dobře, svědčí jeho váha – na začátku zimy měl pouhých 200g, nyní úctyhodných 700g. Zpět do volné přírody jsme jej vypustili v pátek 17. dubna na Bedřichově, na chalupě jednoho z našich klientů. Až budete v létě na výletě v Jizerských horách a potkáte ježečka, pozdravujte ho, může to být Oldřich.

Soutěžte o 50 cen od společnosti Hills

Soutěžte o 50 cen od společnosti Hills

Zúčastněte se naší dlouhodobé soutěže o desítky hodnotných cen. Soutěž byla zahájena v pátek 20. března a výherci budou známi v polovině prosince 2009. Celkem 50 cen do soutěže věnovala společnost Hills, výrobce krmiv pro domácí mazlíčky. 

V horním menu v sekci soutěž si můžete stáhnout prázdnou tajenku, do níž budete doplňovat odpovědi na jednu nebo více otázek zveřejněných vždy v pátek. Více o soutěži, jejich pravidlech a cenách se dozvíte ZDE.

Pečujeme o zvířecí mazlíčky v Domově seniorů

Pečujeme o zvířecí mazlíčky v Domově seniorů

Již několik let zajišťuje naše Veterinární klinika Hanychov odborný dohled a veterinární péči pro zvířecí obyvatele Domova seniorů v Liberci – Františkově. Mezi naše zdejší klienty patří kočky, papoušci a rybičky – ti všichni dělají milou společnost seniorům žijícím ve františkovském moderním komplexu. Naším úkolem je především péče o zdravotní stav zvířat. K tomu patří také pravidelná kontrola voliér, zda se v nich nevyskytují původci onemocnění, která by mohla ohrozit zdraví obyvatel Domova seniorů. Jsme potěšeni, že obyvatelé Domova seniorů projevují velký zájem o své zvířecí společníky. Při každé návštěvě nás zahrnují velkým množstvím zvídavých dotazů a zajímavých postřehů ze života a chování jejich zvířátek.

Ordinační hodiny během MS 2009

Během MS nebude provoz naší kliniky nijak omezen a platí běžné ordinační hodiny uvedené v záhlaví. Jelikož naše ordinace neleží v zóně, v níž jsou plánovány dopravní uzavírky, budou příjezdové cesty do naší ordinace průjezdné pro všechny klienty. Jediné omezení se bude týkat výjezdů k pacientům, jejichž četnost budeme nuceni z objektivních důvodů omezit. Děkujeme za pochopení.

Pořídili jsme nový přístroj

Pořídili jsme nový přístroj

Od prosince tohoto roku disponujeme novým přístrojem OXYMAT německé firmy Weinmann pro produkci 98% kyslíku. Tento moderní přístroj je doslova revolučním obratem jak v inhalační anestezii tak v oxygenační terapii. Umožňuje po napojení k inhalačnímu anestetickému přístroji provádět zákroky v inhalační anestetzii (přivádí se směs plynů a anestetika - vysoce bezpečného isofluranu přímo do plic pacienta). Odbourává se tím nutnost napojení na tlakové lahve se stlačeným kyslíkem. Dále po napojení na nebulizér a v kombinaci s kyslíkovým boxem umožňuje u pacientů s akutní respirační tísní či jinými vážnými stavy porvádět oxygenační terapii, evetuelně lze do nebulizéru (jakéhosi odpařovače) aplikovat léky, které pak jsou pacientem přímo vdechovány do plic a působí pak výrazně účinněji než při jiných formách podávání. Tento přístroj je rovněž hojně rozšířen v moderních humánních zdravotnických zařízeních, kde je používán obdobným způsobem. Naší snahou je držet krok s vývojem na poli zdravotnické techniky a spolu se snahou o moderní léčebné postupy zajistit našim pacientům služby a péči na vysoké úrovni.

Blahopřejeme vítězi soutěže

Blahopřejeme vítězi soutěže

Dne 6.12.2008 jsme vylosovali výherce soutěže. Potěšilo nás velké množství vesměs správných odpovědí. Na obrázku byl samec NOSÁLA ČERVENÉHO, který je pacientem naší ordinace. Šťastnou vítězkou je paní IVETA NYKRÝNOVÁ z Liberce. Ve čtvrtek 11.prosince jsme vítězce předali cenu, kterou jsou pochoutky pro jejího domácího mazlíčka, křížence Šimíka. Všem ostatním děkujeme za účast v soutěži. Vaše Veterinární klinika Hanychov.

Soutěžte s námi a přilepšete svému mazlíčkovi

Soutěžte s námi a přilepšete svému mazlíčkovi

Poznáte zvířátko, které je zobrazeno na obrázku a které nás v listopadu navštívilo v naší ordinaci? Jestliže ano, napište nám druh tohoto zvířátka na naši emailovou adresu info@veterina-liberec.cz a zúčastníte se tak soutěže o balíček s dárky pro vašeho domácího mazlíčka.

Soutěž bude ukončena 4. prosince 2008 a losování proběhne na Mikuláše.

Náš tým se rozrostl o dalšího lékaře

Náš tým se rozrostl o dalšího lékaře

Zájem lidí o domácí mazlíčky neustále roste. Tento trend pociťujeme v posledním roce také v naší klinice, kdy jsme v uplynulých několika měsících zaznamenali značný nárůst pracovního vytížení. Abychom udrželi vysoký standard našich služeb a našim klientům poskytovali neustále kvalitní servis, rozhodli jsme se rozšířit náš tým o další kvalitní pracovní sílu. Od začátku října se tak můžete v naší ordinaci setkat s novou posilou, MVDr. Lucií Miklóšovou.